Kaip Išvalyti Lavos Akmens Apyrankę: 5 Paprasti Žingsniai

Kaip Išvalyti Lavos Akmens Apyrankę: 5 Paprasti Žingsniai

Lavos akmenys yra populiarus aksesuaras tiek vyrams, tiek moterims. Jie suteikia bet kokiai aprangai klasės ir rafinuotumo, juos galima dėvėti su bet kokio tipo drabužiais. Tačiau, kaip ir bet kurie kiti papuošalai, lavos akmenys laikui bėgant gali kaupti nešvarumus, dulkes ir kitas šiukšles. Jei jų reguliariai nevalysite,dėl susikaupimo akmenys galiausiai suges. Šiame tinklaraščio įraše parodysime, kaip lengvai išvalyti Lavos akmens apyrankę.

Ko jums reikės

Jei norite išvalyti Lavos akmens apyrankę, jums reikės kelių dalykų.

- Lavos akmens apyrankė

-Vandens

- Pakankamai didelis dubuo ar indas, kad tilptų apyrankė

- Glaistymo peilis ar panašus įrankis

- Muilas arba šampūnas

- Drabužių Smeigtukas arba dantų krapštukas

- Alkoholio trynimas (nebūtina)

Kaip valyti Lavos akmens apyrankę

1 žingsnis: keletą valandų pamirkykite Lavos akmens apyrankę kepimo sodos ir vandens tirpale.

2 žingsnis: nuplaukite Lavos akmens apyrankę šiltu vandeniu ir minkšta šluoste.

3 žingsnis: išdžiovinkite Lavos akmens apyrankę minkštu skudurėliu.

4 žingsnis: ant lavos akmens apyrankės užtepkite lengvą lako sluoksnį.

Kaip dažnai valyti Lavos akmens apyrankę

Valant Lavos akmens apyrankes, svarbu naudoti švelnų ploviklį ir šiltą vandenį. Apyrankę keletą minučių pamirkykite vandenyje, tada nusausinkite ir nusausinkite. Norėdami išvalyti Lavos akmens paviršių, naudokite minkštą šluostę ir nedidelį kiekį ploviklio. Įsitikinkite, kad patekti į visų kabinos ir crannies. Galiausiai apyrankę nusausinkite rankšluosčiu.

Lavos akmens apyrankės valymo patarimai

Jei turite Lavos akmens apyrankę, yra didelė tikimybė, kad ji gana greitai susiteps. Laimei, jį valyti lengva ir tai galima padaryti tik šiek tiek kantrybės ir pastangų. Prieš pradėdami būtinai surinkite medžiagas, kurių jums reikės:

- Lavos akmens apyrankė

-Kibiras

-Vandens

- Minkštas audinys arba kempinė

- Skystas muilas

- Stiklo valiklis

- Aukšto slėgio žarna

- Apyrankės šepetys

1. Užpildykite kibirą tiek vandens, kad apsemtų Lavos akmens apyrankę, ir švelniai Lava Akmens Apyranke nušveiskite minkštu skudurėliu ar kempine. Būtinai dirbkite mažose dalyse, kad nepažeistumėte akmenų. Sušlapinę ir išvalę akmenis, į kibirą įpilkite šiek tiek baliklio, būtinai uždenkite apyrankę aplinkui. Leiskite jam sėdėti 10 minučių, tada nuplaukite šaltu vandeniu. 2. Jei jūsų apyrankėje yra metalinių komponentų, tokių kaip užsegimai, nuvalykite juos stiklo valikliu ir aukšto slėgio žarna. Būkite atsargūs, kad ant pačių akmenų nepatektų skysčio; vietoj to naudokite apyrankės šepetėlį. 3. Galiausiai pasirūpinkite bet kokiomis dėmėmis ar aliejais, nuvalydami juos skystu muilu ir nuplaudami vėsiu vandeniu.

Išvada

Jei esate kaip ir dauguma žmonių, jums tikriausiai patinka nešioti Lavos akmens apyrankes kaip mados pareiškimą. Tačiau jei jūsų apyrankė susitepa ar nusidažo, ją gali būti sunku išvalyti. Šiame straipsnyje pateikiame 5 paprastus žingsnius, kaip išvalyti Lavos akmens apyrankę. Tikimės, kad šie patarimai padės jūsų Lavos akmens apyrankei vėl atrodyti ir jaustis visiškai naujai!